piątek, 11 października 2013

Lovely Blink Blink 4


Tradycyjnie przerywam rozmowy o targach aby podzielić się robionymi pod żarówką zdjęciami krzywo pomalowanej taniochy ;d 

Poszłam do rossmanna po nowy piasek Wibo ale nie mieli, za to odkryłam takie cosie:lovelymakeup.pl/paznokcie/lakiery/blink więc kupiłam nr 4 i nr 6. Poniżej fotki 1 warstwy 4 na tym:klubnieanonimowychlakieroholiczek.blogspot.com/2013/06/miyo-mini-drops-71-italian-olive.html 


Ten lakier to lekko zielonkawa, przezroczysta baza a w niej: drobny niebieskozielony brokat, różowe kwadraty i małe hexy oraz większe hexy srebrne, mieniące się. Wygląda dość ciekawie, myślę że fajnie by się prezentował na jakimś ciemnozielonym lakierze. Schnie długo, ciężko się nakłada, kosztuje chyba 6 zł. Ciężko mi się wypowiadać o trwałości, bo odpryski mogą być tak samo winą bazowego lakieru. Mogę podsumować go jako „taki sobie”. 

i extreme close uuuup na którym widać trochę ten niebieskozielony brokacik (w życiu jest o wiele bardziej widoczny, szczególnie w sztucznym świetle) mssselfdestruct 4 komentarze:

 1. ładne połączenie:)
  Mam tego BlinBlink-a, ale jeszcze nie zdążyłam go wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja go sobie kupiłam wczoraj, więc pomalowałam tylko jeden paznokieć na próbę. Bez podkładowego lakieru jest bardzo jasny a lakier ma kompletnie inny odcień niz możnaby się spodziewać po kolorze w butelce. Ja go mam zamiar spróbować na jasnym (kremowym, cielistym), żeby ten lemonkowozielony kolor było widać. Nieźle też powinien wyglądać na żółtym.

  OdpowiedzUsuń
 3. mam go i zupełnie nie wiedziałam jak do niego podejść, teraz widzę że pięknie wygląda na khaki :)

  OdpowiedzUsuń