wtorek, 29 października 2013

Lovely Gloss Like Gel 90Bardzo fajna seria lakierów Lovely. Mam dwa, pewnie jeszcze coś dokupię, jak trafię na atrakcyjny dla mnie kolor. Faktycznie mają wyjątkowo ładny połysk, poza tym są bezproblemowe w obsłudze. Jedyny mały minus - ten turkus* trochę się rozłazi na palce przy zmywaniu, trzeba pilnować doczyszczenia skóry. Drugi mój lakier z tej serii jest bardzo jasny i nie sprawia takich problemów.

*Nie mogę się zdecydować, czy jednak nie malachit, bo odcień mu się ociepla i schładza w zależności od światła. Zdjęcia na moim monitorze przekłamują się w stronę chłodną, najbliższe rzeczywistości (ale nadal zbyt niebieskie) jest sztucznie docieplone środkowe.

Błyskotki na palcu serdecznym to Golden Rose Jolly Jewels nr 106. Długo się opierałam tym lakierom, bo generalnie nie lubię aż tak dużych brokatów, ale ten jest drobniejszy, a do tego ma bardzo fajną mieszankę kolorów. Trafiłam na niego wczoraj i impuls kazał mi kupić. Pewnie będę żałować przy zmywaniu, ale póki co cieszę się, że go mam :)

(fanaberia.fanaberia)

3 komentarze:

  1. Ta zieleń jest fantastyczna!! A brokat na serdecznym palcu jest super!! Takie fajne, oryginalne połączenie!!

    OdpowiedzUsuń
  2. ale ładny :D a ja bardzo lubię brokaty i się nie boję zmywania :D

    OdpowiedzUsuń