poniedziałek, 28 października 2013

F&F Texas Hold'em


O tym, że Tesco ma swoją linię kosmetyków F&F, a w niej lakkiery do paznokci dowedziałam się jakiś czas temu z bloga Atqa Beauty. Pokazany przez nią lakier Noce w Kasynie szalenie mi sie spodobał, pobiegłam szybko do sklepu i oprócz Nocy w Kasynie kupiłam też Texas Hold'em. Ma bardzo jesienno-zimowy kolor, w dziennym świetle jest czarnobrązowy, w mocnym świetle bardziej brązowy z czerwonawymi tonami. Texas Hold'em jest zupełnie niepodobny do Malice Chanel, wspominam o tym bo taka sugestia padła od jednej z czytelniczek Atqua Beauty w komentarzach pod postem o Nocach w Kasynie.

Niestety, w przeciwieństwie do całkiem niezłych Nocy w Kasynie, Texas Hold'em jakościowo nie jest  mistrzostwem świata. Na zdjęciu są dwie warstwy, a na zdjęciach z lampą uwidoczniły się bardzo wyraźne prześwity, przydałaby się trzecia

W dziennym świetle


Z lampą
3 komentarze:

 1. Lakiery z F&F- nawet nie wiedziałam, że takie są. Jak z ich trwałością?? Swoją drogą- lakier ma niesamowity kolor!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zwykle zmywam laier po 2 dniach, więc nie do końca jestem w stanie powiedzieć jak z jego trwałością. Nie pamiętam, żeby coś z nim było nie tak.
   Same lakiery nie są jakieś bardzo tanie, z tego co pamiętam około 25zł. ja kupiłam swoje w jakiejś promocji po około 15 zł.

   Usuń