piątek, 7 grudnia 2012

Dziki, poniekąd kulinarny GoldenRose

Wyprowadzam część lakierów do lodówki i pomyślałam, że jeszcze ich nie swatchowałam - a do wiosny pewnie nie będę ich używać.
Tytuł swatcha po mojemu, czyli kulinarnie:
prawie Pięć Smaków
Lakiery, wszystkie oczywiście Golden Rose (wystawię im niedlugo rachunek za marketing), w kolejności od małego palca: (w nawiasach nazwy własne)

GR with protein 347 (przyprawy kamis)
GR with protein 322 (pomidor)
GR Paris 212 (smurfy)
GR Paris 238 (mrożone krewetki)
i...
Selene mini 161 (dziunia)i detale, od małego paluszka:GR with protein 347 Kolor loga przypraw kamis-u, nie trawiasty, nie żółtawy, nie niebieskawy. Konsystencja rzadka, przyjemny w malowaniu, ale słabo kryje. Na zdjęciu 3 warstwy i delikatnie przebijają końcówki. Bez drobinek, schnie dosyć szybko.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/qi/ma/3ldu/qBqb4hzan5b7FP8zqX.jpg

GR with protein 322 Pomidor. Nie podszedł mi ten kolor - lubię czerwienie ale ten jest dla mnie zbyt ciepły. Na paznokciach ma odrobinę inny kolor niż w buteleczce, co udało mi się uchwycić na zdjęciu. Gęstawy, kiepsko mi się nim maluje. Dwie warstwy.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/qi/ma/3ldu/UzfZoTEss3cBvtWnRX.jpg

GR Paris 212 Smurfy w takiej ciemniejszej wersji. Bardzo lubię ten lakier, fajnie wygląda i dobrze się nim maluje. Świetnie się poziomuje, Kryje po 2 warstwach, szybko schnie. Na paznokciach wychodzi ciemniejszy niż w butelceczce.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/qi/ma/3ldu/IPqAES01P7BGZxNJ3X.jpg

GR Paris 238 Mrożone krewetki - ale takie średnio apetyczne. Nie polubiłam go, bo kolor kojarzy mi sięortopedycznie, jak kołnierz do stabilizacji albo gorset - zużywa go moja siostra. W buteleczce wygląda ładnie, widać srebrne drobinki, które niestety znikają na paznokciach. Kleisty, gęsty, ciężki w malowaniu. Sprawia, że moje skórki wydają się brudne, szarawe. Schnie powoli. Dwie grube warstwy. Bledszy niż na zdjęciu.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/qi/ma/3ldu/HMOfpTLZsQsKaourVX.jpg

Selene mini 161 Dziunia jaka jest każdy widzi. Neonik. Solara. Miniówa i białe kozaczki. I tak mi się podoba ;) ale odważyłam się nosić tylko do stroju kąpielowego i letniej sukienki. Rzadki, kryje dopiero po trzech warstwach. Za to dobrze się poziomuje i jest przyjemny w malowaniu.
Wiem, że nie pasuje do reszty, jest jaskrawy i nie kojarzy się kulinarnie (smerf to też potrawa, zapytajcie Gargamela)
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/qi/ma/3ldu/Do94Y77ttnWLFi8JGX.jpg

The End

(100krotna)

1 komentarz:

  1. ojej jaka szkoda, a tak mi się spodobał własnie GR 238 ...

    OdpowiedzUsuń