czwartek, 19 lipca 2012

Metaliczne Golden Rose


No to kolejne zakupy. Akurat coś co się powinno spodobać miłośniczkom militarnych zieleni i członkiniom kącika metalowca.
Razem z holograficznymi lakierami Golden Rose wypatrzyłam w sklepie metaliczne lakiery. Cena około 10zł za 11ml. Kupiłam na próbę bo w buteleczkach wyglądały jakby miały potencjał bycia duochromami. W sumie nie do końca wszystkie moje kolory, ale czego się nie robi dla pokazania nowości współuzależnionym... Oprócz tych trzech na zdjęciach mam jeszcze dwa, miedziany/ciemnooliwkowy duochrom i fioletowy/oliwkowy duochrom.
Muszę powiedzieć, że efekt kolorystyczny bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Wykończenie jest raczej jak chromowane a nie jak ostatnio bardziej popularny foil. W rzeczywistości paznokcie są bardziej lustrzane niż na zdjęciu. Efekt duochrome jest bardzo delkatny, lakier pierwszy od lewej to chłodna zieleń zmieniająca się w ciemny szmaragdowoniebieski, środkowy palec to dość chłodny, neutralny beż który zmienia się w złoty, mały palec to złotawo jasny rudy zmieniający się w oliwkową zieleń.
Dolne zdjęcie po lewej stronie chyba najlepiej oddaje kolor jaki te lakiery mają w neutralnym świetle. Na zdjęciach po prawej stronie 3 warstwy lakieru, bez topu, na zdjęciach po prawej stronie lakier jest pomalowany matującym topem Essence. Podoba mi się ten satynowy efekt, ale mocno zmienia duochromowe właściwości.

(izas55)

2 komentarze:

  1. Świetny blog ;)) poszykuje lakieru metalicznego o kolorze płynnego metalu :) myślałam ze to jest to ale niestety :( zapraszam do mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczne kolory i super przemiana w macie :)
    Myślę, ze kiedyś taki kupię....choć jakoś cięzko mi się do takich przekonać...

    OdpowiedzUsuń