środa, 24 kwietnia 2013

A England Jane Eyre
Jane Eyre to jedna z moich ulubionych książek, więc lakier po prostu musiałam mieć. Niestety jego kolor nieco mnie rozczarował. Pierwsze słocze w sieci były robione w mocnym świetle i lakier wyglądał jak bardzo ciemny bordowy shimmer. W świetle dziennym, cały ten bordowy połysk znika i lakier wygląda jak ciepła czerń.

Lakier świetnie kryje, dobrze się nim maluje, ale wolałabym, żeby czarna baza była nieco mniej przejrzysta, żeby wydobyć kolor. Jak mi trochę ubędzie z buteleczki to rozcieńczę go bezbarwnym lakierem i zobaczymy jak będzie wyglądać. bordowe drobinki widać tylko w bardzo mocnym świetle(izas55)

9 komentarzy:

 1. Bardzo fajny lakier :) Taki mój typ - zwłaszcza na imprezy. Dodałabym jednak po jednej cyrkoni na każdym paznokciu, żeby delikatnie ożywić ten mani. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Na Twoich paznokciach mi się podoba, jednakże dla mnie byłby trochę zbyt ciemny

  OdpowiedzUsuń
 3. Mimo wszystko ładny. Może w pełnym słońcu zademonstruje swoją urodę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieststy, zdjęcia z lampą to już max co się da wyciągnąć.

   Usuń
 4. Mi się bardzo podoba. Mam pytanko gdzie można zakupić lakiery z tej firmy??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz to niestety jest trochę problem z zakupami. Do tej pory kupowałyśmy bezpośrednio na stronie A England, wysyłka do Polski była bezpłatna. Od stycznia Royal Mail nie wysyła lakierów do paznokci i w związku z tym nie można ich kupić bezpośrednio od producenta. Na stronie http://www.a-england.co.uk/where-to-buy/ są adresy sklepów w kontynentalnej Europie gdzie można je kupić.

   Usuń
 5. Fantastycznie prezentuje się zwłaszcza w sztucznym świetle.

  OdpowiedzUsuń