czwartek, 30 sierpnia 2012

Barbra Colour Alike Błyskoteka 209


Kolejna Błyskoteka. Nie byłam do tego lakieru jakoś specjalnie przekonana, nie za bardzo lubię taki odcień fioletu jaki ma baza. Niebieski glassfleck i bardzo drobny brokat jednak bardzo go zmienia i na paznokciu lakier staje się bardziej niebieski.

W cieniu jest bardziej fioletowy, w słońcu niebieski bierze górę. Bardzo trudno go sfotografować i zdjęcia oglądane na róznych monitorach pokazują mi zdecydowanie co innego niz w rzeczywistości. Wiele z was może zobaczyc więc przekłamane kolory. Ten lakier nie jest kobaltowoniebieski jak na przykład wygląda na jednym z moich monitorów na zdjęciach poniżej. W żaden sposób nie da się go pomylić z niebieskim lakierem. Jest fioletowy, niebieski kolor pojawia się tylko przy odbiciu światła.

Lakier, podobnie jak inne z tej serii, ma świetne krycie. Ja użyłam 2 warstw, ale jedna grubsza pewnie by wystarczyła większości osób. Dobrze schnie. Zmywa się średnio.


(izas55)

4 komentarze:

 1. Ładny odcień, chociaż na zdjęciach wygląda bardziej na niebieski niż na fioletowy. Ale wierzę na słowo ;).

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem zagorzałą fanką odkąd go zobaczyłam po raz pierwszy, a dziś wreszcie go zamówiłam :) (ciekawe, że zrobiłam to jeszcze zanim zobaczyłam Twojego słocza :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A on mi tak sobie podchodzi, 208 i 210 są fantastyczne. 211 bomba! 207 obleci, ale ten chyba długo sobie postoi nieużywany (izas55)

  OdpowiedzUsuń
 4. A i tak ten lakier jest nie do obfocenia :) Też mam, fantastyczny :) (madzioreck)

  OdpowiedzUsuń